Recreatief - Vrijdag 1 (Geboren in Sep '19 - Dec '21) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
vrijdag | 15:00 - 16:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
Recreatief - Vrijdag 2 (Geboren in Jan '18 - Aug '19) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
vrijdag | 16:00 - 17:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
Recreatief - Maandag 1 (Geboren in '15 - '18) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
maandag | 17:00 - 18:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
Recreatief - Maandag 2 (Geboren in '13 - '15) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
maandag | 18:00 - 19:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
Recreatief - Woensdag 1 (Geboren in '12 - '13) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
woensdag | 18:30 - 19:30 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
Recreatief - Woensdag 2 (Geboren in of na '11) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
woensdag | 19:30 - 20:30 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
Recreatief - Vrijdag 3 (Geboren in Jan '16 - Aug '18) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
vrijdag | 17:00 - 18:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
Recreatief - Vrijdag 4 (Geboren in '13 - '15) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
vrijdag | 18:00 - 19:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
Recreatief - Jongensgroep (Geboren t/m '16) | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
vrijdag | 19:00 - 20:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
Wedstrijdgroep - Onderbouw | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
woensdag | 15:30 - 17:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
woensdag | 17:00 - 18:30 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
zaterdag | 09:00 - 10:30 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
Wedstrijdgroep - Middenbouw | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
dinsdag | 16:00 - 18:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
dinsdag | 17:00 - 19:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
donderdag | 16:00 - 18:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
donderdag | 17:00 - 19:00 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
zaterdag | 10:30 - 12:30 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
Wedstrijdgroep - Bovenbouw | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
dinsdag | 18:00 - 20:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
dinsdag | 19:00 - 21:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
donderdag | 18:00 - 20:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
donderdag | 19:00 - 21:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
zaterdag | 12:00 - 14:30 | Reguliere les | Kleedkamer 7 |
Wedstrijdgroep - Selectie G/H en MB 6/7 | |||
seizoen 2023/2024 periode De Gelenberg | |||
woensdag | 17:00 - 18:30 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
zaterdag | 10:30 - 12:00 | Reguliere les | Kleedkamer 8 |
DanceFit - DanceFit | |||
seizoen 2023/2024 periode De Doorkijk | |||
donderdag | 18:30 - 19:30 | Reguliere les | |